Win with Mobil this summer.

This promotion has now ended. Thanks to everyone who participated and congratulations to all our lucky winners below.

Ford Mustang winners
Kayla Rajek, Papakura
Derek Talbot, Whangarei
Brian Brown, Tauranga
Weber® Baby Q™ winners
Joseph Cha, Auckland
Karl Trautvetter, Auckland
Trish Mallia, Waikanae
Chris Brownlie, Napier
Daniel Sloper, Whangerai
Monruthai In-ngam, Christchurch
Samuel Riki, Rotorua
Annaliese Ellis, Porirua
Melchor Quianzon, Auckland
Steven Allbon, Whangerei
Kishorkumar Patel, Auckland
Isagane Francisco, Pukekohe
Adele Horrack, Hamilton
Martin Darryll, National Park
Cherry Van Tiel, Taupiri
Sunayama Chiluveru, Auckland
Mary Fahey, Christchurch
Albert Wagebaert, Featherston
Les Smith, Tauranga
Belinda Sloane, Takanini
Vespa Sprint 50cc winners
Brenda-Lee Edmonds, Wellington
Michael Kay, Auckland
Brian King, Wellington
Azeef Khan, Auckland
Andy Loader, Auckland
Aaron James, Hamilton
Avanti bicycle winners
Harry Kiriakidis , Tauranga
Geoff Kerr, Warkworth
Anastasia Tatana, Ranui
Mark Wogan, Lower Hutt
Tony McGhie, Foxton
Anne Broadhurst, Christchurch
Prasad Rav, Auckland
Ah-Chong Charmina, Porirua
Summer Norris, Auckland
Artisha Gates, Auckland
Andrew Hawthorne, Ashburton
Janice Graham, Tauranga
Alister Smith, Havelock North
Floris Coetzee, Auckland
Vernan Hollander, Invercargill
Ray Ban Clubmaster winners
Christine Moore, Lower Hutt
Mansur Mansur, Hamilton
Therese Meadows, Otautau
Susan Young, Auckland
Michelle Wipiiti, Auckland
Kerry Convery, Auckland
Wendy Aitken, Dunedin
Uru Watarawi, Papakura
Shane Adams, Invercargill
Stacey Pollock, Christchurch
Sing Hai Wong, Christchurch
Danielle Rangi, Lower Hutt
Dhaval Desai, Auckland
Jamie Martin, Whangaparaoa
Steve Bukin, Foxton
John Bisset, Hamilton
Kay Smith, Dunedin
Debbie Prevett, New Plymouth
Simon O'Reilly, Rakaia
Debra Fleet, Tauranga
Grant Wright, Clevedon
Jan Weaver, Hamner Springs
Bhagved Singh, Auckland
David Pole, Napier
Tracey Christianson, Palmerston North
Berryl Connew, Auckland
Winner drawn, to be confirmed
Winner drawn, to be confirmed
Winner drawn, to be confirmed
Winner drawn, to be confirmed
Outdoor furniture winners
Nichole Grey, Rolleston
Warwick Goold, Auckland
Suzanne Wright, Otorohanga
Baden King, Temuka
James Hainey, Auckland
Debbie Lee, Winton
Ethan Bos, Tauranga
Robert Dryden-Mills, Auckland
Sylvester Singh, Auckland
Nikki Ford, Mosgiel
UE Boom 2 winners
Kevin Hall, Waihi
Glenys Sandoval, Masterton
Toby Ashley, Dunedin
Sidney Smith, Auckland
Jason Ang, Auckland
Maryanne Hall, Auckland
Victor Tao, Auckland
Avinash Pillay, Takanini
Shaun McCarthy, Cambridge
Ashleigh Bradley, Auckland
Sten Hansen, Auckland
Edward Reason, Thames
Matt Astell, Auckland
Raj Prasad, Auckland
Rylee Fafeita, Palmerston North
Kylie Joe, Palmerston North
Henry Pennings, Hamilton
Antonio Apiata, Christchurch
Tayvia Tusa, Whangaparaoa
Winner drawn, to be confirmed
Winner drawn, to be confirmed
Winner drawn, to be confirmed
Winner drawn, to be confirmed
Winner drawn, to be confirmed
Winner drawn, to be confirmed